SIERPNIOWE RODZINNE SPŁYWY KAJAKOWE

BIWAK W SOBOTĘ + SPŁYW W NIEDZIELĘ

 

BIWAK

MIEJSCE: CZARNA WODA, kemping KAJAKI.HYDROSTACJA.PL

TERMIN: Spotkanie na kempingu w sobotę dnia 15.08.2015 godzina 18:00. W planie wieczorna gra w badmintona, siatkówkę, kąpiele w jaccuzi tj. rzece, ognisko. Zapraszamy do naszego uroczego zakątka na końcu wsi, gdzie czekają na wszystkich rozśpiwane ptaki, cykady świerszczy i zapach podleśnej łąki. Przyjedź do nas cieszyć się latem na wsi.

Biwak 10zł/os


SPŁYW

ZORGANIZOWANY RODZINNY SPŁYW KAJAKOWY Z INSTRUKTOREM. Rzeka Wda z miejscowości Wojtal do naszej przystani w Czarnej Wody.

Trasa łatwa, malownicza.

Długość odcinka to 14km, ok. 3,5h efektywnego wiosłowania, z przerwą na posiłek 4,5h. To bardzo malowniczy etap, doskonały na rodzinne wycieczki z dziećmi. Znakomity odcinek zarówno dla osób, które rzadko wsiadają do kajaka jak i wprawnych wodniaków. Śliczne meandry malowniczej, płytkiej Wdy o krystalicznie czystej wodzie w samym sercu sosnowego lasu . Cała trasa z dala od cywilizacji.

 

WARTO WIEDZIEĆ:

  • na start spływu do Wojtala wyjeżdżamy o godzinie 11:00 z naszego kempingu przez nas zorganizowanym transportem
  • na trasie spływu zaplanowaliśmy krótką przerwę na rozprostowanie kości i zjedzenie kanapek
  • Po dopłynięciu do naszej przystani zaplanowaliśmy ognisko, grill i dalsze zabawy na kempingu. Zostańcie z nami tego dnia jak najdłużej. Będzie nam bardzo miło.  Uczestnicy spływu powinni zaopatrzyć się w swój prowiant: kiełbaski, pieczywo, etc - wszystko to na czas spływu schowamy w naszej chłodni. Zapewniamy drewno na ognisko i węgiel na grill.

 

CENA

Spływ 50 zł/os


Trzecia osoba w kajaku (max. dziecko do 5 lat) dopłata 10zł/dzień. Nasze kajaki są 2 osobowe i posiadają dodatkowe trzecie siedzisko dla dziecka do 5 lat. Posiadamy również rodzinne 3-4 osobowe kanu. Rezerwując kajak poinformuj nas ile osób będzie w kajaku.

W cenę wliczono: miejsce w kajaku jedno lub dwuosobowym kanadyjskiej firmy Necky lub Delsyk Salish albo w 3 - 4 osobowym kanu kamizelkę asekuracyjną, lekkie wiosło z drążkiem duraluminium, transport sprzętu, opiekę przewodnika, transport uczestników na start spływu, 1 wodoszczelny worek kajakowy na rzeczy, dokumenty i klucze

 

DODATKOWE OPŁATY

nie ma  :  ) 

 

DZWOŃ I REZERWUJ!

 

Zobacz nasz kanał na You Tube