SPŁYW KAJAKOWY - ZAKOŃCZENIE WAKACJI

SPŁYW KAJAKOWY NA ZAKOŃCZENIE WAKACJI

 


30.08.2015 NIEDZIELA


ZORGANIZOWANY SPŁYW KAJAKOWY Z INSTRUKTOREM. Rzeka Brda z miejscowości Rytel do Woziwody.

Trasa kręta, leśna, malownicza z nieznaczną ilością przeszkód w postaci zwalonych drzew w wodzie.

Długość odcinka to 19km, ok. 4 - 4,5h efektywnego wiosłowania, z przerwą na posiłek przy ognisku 5,5h. Kolejny bardzo ciekawy odcinek , doskonały na rodzinne wycieczki. Śliczne meandry malowniczej Brdy o krystalicznie czystej wodzie na skraju Borów Tucholskich prowadzą nas przez las sosnowy i śliczne małe osady.

 

WARTO WIEDZIEĆ:

  • NIEDZIELA 11:00 zbiórka w Rytlu na BIWAKU LEŚNYM przy rzece Brda po skręcie na Zapędowo (skręt przed mostem, po lewej stronie szosy nr 22 jadąc od Starogardu Gdańskiego)
  • auta zostaną na parkingu (5zł), a po zakończeniu spływu my zapewniamy dojazd kierowców po auta
  • po drodze zaplanowaliśmy ognisko. Zapewniamy drewno do jego rozpalenia, worki na śmieci, wodoszczelne worki kajakowe. Uczestnicy spływu powinni zaopatrzyć się w swój prowiant: kiełbaski, pieczywo, etc ...

 

CENNA 50 zł/os

Trzecia osoba w kajaku (max. dziecko do 5 lat) dopłata 10zł/dzień. Nasze kajaki są 2 osobowe i posiadają dodatkowe trzecie siedzisko dla dziecka do 5 lat. Posiadamy również rodzinne 3-4 osobowe kanu. Rezerwując kajak poinformuj nas ile osób będzie w kajaku.

W cenę wliczono: miejsce w kajaku jedno lub dwuosobowym kanadyjskiej firmy Necky lub Delsyk Salish albo w 3 - 4 osobowym kanu kamizelkę asekuracyjną, lekkie wiosło z drążkiem duraluminium, transport sprzętu, opiekę przewodnika, transport kierowców po samochody na zakończenie spływu, 1 wodoszczelny worek kajakowy na rzeczy, dokumenty i klucze

 

DODATKOWE OPŁATY

nie ma  :  ) 

 

REZERWACJA


DZWOŃ 606 904 005 Damian Mrożek

 

ZOBACZ NASZE FILMY

FOTO WSPOMNIENIE