Profile kadry

NASZA KADRA


Damian Mrożek
Absolwent AWF - trener pływania II klasy sportowej,  instruktor WOPR, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności kajakarstwo, kierownik placówek wypoczynku, instruktor narciarstwa zjazdowego i snowboardu podczas zimowych wyjazdów.

Damian jest miłośnikiem sportów wytrzymałościowych. Pierwsze było pływanie, potem biegi z wynikami życiowymi: 10km - 35:54, Półmaraton 1:19:40, Maraton 2:48:11,. 1/2 IRONMAN Herbalife 2015 zakończył z wynikiem 4:47:08.  Zimą w przygotowaniach do sezonu obowiązkowe są treningi i starty w biegach narciarskich stylem klasycznym i łyżwowym.

Katarzyna Bejnar

Absolwentka AWFiS w Gdańsku. Trener pływania 2 klasy sportowej. Ratownik wodny WOPR. Kurs wychowawcy kolonijnego.

Od dziecka związana jest z pływaniem. Zaczynała 8 letnią karierą w klubie MTP Kormoran Olsztyn. Ma za sobą również starty w triathlonie. Swoje sportowe doświadczenie wykorzystuje dziś w pracy. Wyróżnia ją niezwykła cierpliwość i spokój oraz odpowiedzialność i pracowitość. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi na pływalni i na obozach letnich.

 

Magdalena Michalczyk - utytułowana zawodniczka klubu pływackiego Jastrzębie Zdrój, zawsze uśmiechnięta instruktorka, która uwielbia pracować zarówno z dziećmi jak i dorosłymi pływakami. Jej atutami są: uczciwość, pozytywne nastawienie, komunikatywność, optymizm i życzliwość. Prywatnie miłośniczka joggingu i pływania w czasie wolnym.

 

Marcin Ołyński 

Absolwent AWF Gdańsk - bardzo doświadczony instruktor sportu dyscypliny: pływanie i narciarstwo zjazdowe, ratownik wodny WOPR. Męską ręką prowadzi swoje grupy na pływalni.

 

Agnieszka Wolny
Obsługa klienta w naszej szkole pływania i podczas zapisów na wyjazdy latem i zimą.

 NA IMPREZY PLENEROWE T.J. SPŁYWY I OBOZY JEŻDŻĄ Z NAMI DODATKOWO:


Cezary Borkowski
Absolwent AWF, obecnie nauczyciel WF, właściciel szkoły pływania AzzuroSport w Ostródzie, instruktor narciarstwa zjazdowego podczas naszych zimowych wyjazdów. Cechuje go duże zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność i sumienność.

 

 

Filip Warszawski

Absolwent AWF Gdańsk - instruktor sportu: narciarstwo alpejskie i snowboard. Lubi startować w amatorskich biegach ulicznych z maratonami włącznie. 

 

Mariusz Klupiński

AWF Gdańsk - instruktor sportu: snowboard. Żeglarz sportowy na morskich klasach jachtów.