OBÓZ DLA MŁODZIEŻY 11-15 LAT - ŁUPAWSKO

AKTUALNA OFERTA 2017

OBÓZ REKREACYJNO - SPORTOWY W MIEJSCOWOŚCI ŁUPAWSKO
DLA DZIECI W WIEKU 7-10 LAT OBÓZ MŁODSZY

TERMIN: 1-10 LIPCA 2017

MIEJSCE WYPOCZYNKU: WRZOS W ŁUPAWSKU PARK KRAJOBRAZOWY"DOLINA SŁUPI"

Zakwaterowanie w domkach do 6 osób, wyposażonych w łazienkę i toaletę oraz lodówkę. W sypialniach jest pościel.  Ośrodek położony jest nad samym Jeziorem Jasień, posiada ogrodzony teren rekreacyjny, na którym znajdują się domki campingowe, boiska do koszykówki, siatkówki, plac zabaw dla dzieci. Rozstawiamy tam własne boiska do badmintona. Ośrodek posiada też przystań z bezpośrednim dostępem do jeziora, która wyposażona jest w sprzęt wodny: jachty, rowery wodne, kajaki, łodzie wiosłowe. Przy ośrodku funkcjonuje strzeżone kąpielisko. W bezpośredniej okolicy dostępne są dla nas szlaki wodne dookoła pięknych zalesionych wysp.  Na terenie Parku Dolina Słupii na rowerach odwiedzimy wiele ciekawych miejsc.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie sportów wodnych takich jak pływanie, kajaki, ratownictwo wodne. Jesteśmy niezwykle wyczuleni w kwestii bezpieczeństwa nad wodą stąd wielki nacisk z naszej strony na kształtowanie prawidłowych zachowań uczestników zajęć. Nasze zainteresowania koncentrują się również wokół biegania i triathlonu dlatego w programie znajdą się m.in.: imprezy na orientację w sąsiedztwie ośrodka, jazda rowerem wytyczonymi szlakami, nauka i doskonalenie gry w badmintona na pełnowymiarowych boiskach, elementy ratownictwa wodnego: manewrowanie łódką wiosłową, gry i zabawy w terenie, podchody, mini triathlon, turniej sprawnościowy z nagrodami, nauka pływania kajakiem przeznaczonym do rekreacji: nauka technik wiosłowania, spacery kajakowe po jeziorze w bezpośrdniej okolicy naszej przystani,  biwak w namiotach na terenie ośrodka a dla starszej grupy wycieczka kajakowa z noclegiem poza ośrodkiem na półwyspie w centralnej części Jeziora Jasień, wycieczka do Zamku w Bytowie. 

OPIEKĘ NAD DZIEĆMI sprawować będzie wykwalifikowana i doświadczona kadra wychowawców, instruktorów i trenerów. Na jedną osobę kadry przypadać będzie średnio ośmioro dzieci. Pozwoli to na bezpieczną i szczegółową realizację przygotowanego programu.


SPRZĘT uczestnicy zabierają na zbiórkę własne rowery. Prosimy o dobre przygotowanie ich do obozu. My zapewniamy transport rowerów i pozostały sprzęt sportowy.

WYJAZD na obóz autokarem z licencjonowanym przewoźnikiem. Wyjazd pierwszego dnia (SOBOTA) o godz. 15:00. Zbiórka o 14:30 na parkingu przy TESCO Karwiny w Gdyni przy ul. Nowowiczlińskiej 35.
POWRÓT UWAGA!!!


Powrót w miejsce zbiórki TESCO, ostatniego dnia t.j.10 lipca w PONIEDZIAŁEK ok. godziny 14:00.

CENA: 1650 ZŁ

ZNIŻKA I RABATY

WARUNKI UCZESTNICTWA
Podstawąrezerwacji jest:

 • dokonanie pierwszej wpłaty 400 ZŁ do 3 dni od daty zgłoszenia, nie później niż do dnia 30 kwietnia 2017.
  Wpłaty należy dokonać bezpośrednio w Szkole Pływania FYRSTA na pływalni przy ZS nr 7 w Gdyni, ul. Stawna 4/6 (pn 16:30 - 20:30, wt 17:15 -20:00, śr 18:00 - 20:30, sob, nie 8:15 - 12:15)
  lub przelewem na rachunek firmy:
  mBank 86 1140 2004 0000 3302 5230 1294. Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej do dnia 5 CZERWCA 2017. 

 • przesłanie do dnia 31.04.2017 szczegółowo wypełnionej karty kwalifikacji na adres : info@hydrostacja.pl
  Oryginał karty kwalifikacji uczestnicy obowiązkowo zabierają na obóz, należy ją przekazać przy autokarze kierownikowi wyjazdu

 • TRZEBA ZABRAĆ: koniecznie kartę kwalifikacji!!!, dobrze przygotowany do sezonu rower, kask rowerowy, zapasową dętkę do roweru o odpowiednim rozmiarze i właściwym wentylu, materac lub karimatę i śpiwór.

 • FOTO WSPOMNIENIE