OBÓZ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY LATO 2018

OFERTA LATO 2018

 

OBÓZ REKREACYJNO - SPORTOWY W MIEJSCOWOŚCI CHMIELNO

 
OBÓZ MŁODSZY DLA DZIECI W WIEKU 7-10 LAT 

OBÓZ STARSZY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W WIEKU 11 - 14 LAT 

TERMIN: 25 CZERWCA - 5 LIPCA 2018

MIEJSCE WYPOCZYNKU: OŚRODEK WYPOCZYNKOWY KREFTA 

Zakwaterowanie w pięknym ośrdodku Krefta, który znajduje się na przesmyku pomiędzy dwoma jeziorami Kłodnem i Rekowem, wchodzącymi w skład tzw. Kółka Raduńskiego. Wszystkie sypialnie są dwu, trzy i czteroosobowe i wyposażone są w pościel.  Ośrodek posiada ogrodzony teren rekreacyjny, na którym znajdują się domki campingowe, boiska do koszykówki, siatkówki, kort tenisowy, stoły do tenisa, plac zabaw dla dzieci. Rozstawiamy tam również własne boiska do badmintona. Ośrodek posiada przystań z bezpośrednim dostępem do jeziora, która wyposażona jest w sprzęt wodny: jachty, rowery wodne, kajaki, łodzie wiosłowe. Przy ośrodku funkcjonuje strzeżone kąpielisko. W bezpośredniej okolicy dostępne są dla nas szlaki wodne dookoła pięknych zalesionych wysp.  Na kajakach i rowerach odwiedzimy wiele ciekawych miejsc.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie sportów wodnych takich jak pływanie, kajaki, ratownictwo wodne. Jesteśmy niezwykle wyczuleni w kwestii bezpieczeństwa nad wodą stąd wielki nacisk z naszej strony na kształtowanie prawidłowych postaw uczestników zajęć. Nasze zainteresowania koncentrują się również wokół biegania i triathlonu dlatego w programie znajdą się m.in.: imprezy na orientację w sąsiedztwie ośrodka, jazda rowerem wytyczonymi szlakami, nauka i doskonalenie gry w badmintona na pełnowymiarowych boiskach, elementy ratownictwa wodnego: manewrowanie łódką wiosłową, gry i zabawy w terenie, podchody, mini triathlon, turniej sprawnościowy z nagrodami, nauka pływania kajakiem przeznaczonym do rekreacji: nauka technik wiosłowania, spacery kajakowe po jeziorze w bezpośredniej okolicy naszej przystani. 


OPIEKĘ NAD DZIEĆMI sprawować będzie wykwalifikowana i doświadczona kadra wychowawców, instruktorów i trenerów. Na jedną osobę kadry przypadać będzie średnio ośmioro dzieci. Pozwoli to na bezpieczną i szczegółową realizację przygotowanego programu. 


SPRZĘT uczestnicy zabierają na zbiórkę własne rowery. Prosimy o dobre przygotowanie ich do obozu. My zapewniamy transport rowerów i pozostały sprzęt sportowy. 

WYJAZD na obóz autokarem z licencjonowanym przewoźnikiem. Wyjazd pierwszego dnia (poniedziałek) o godz. 15:00. Zbiórka o 14:30 na parkingu przy TESCO Karwiny w Gdyni przy ul. Nowowiczlińskiej 35. 


POWRÓT UWAGA!!!


Powrót w miejsce zbiórki TESCO, ostatniego dnia t.j.5 lipca w CZWARTEK ok. godziny 11:00. 


ZNIŻKA I RABATY

WARUNKI UCZESTNICTWA
Podstawąrezerwacji jest:

 • dokonanie pierwszej wpłaty 400 ZŁ do 3 dni od daty zgłoszenia, nie później niż do dnia 30 kwietnia 2018. 
  Wpłaty należy dokonać bezpośrednio w Szkole Pływania HYDROSTACJA na pływalni przy ZS nr 7 w Gdyni, ul. Stawna 4/6 (pn 16:30 - 20:30, wt 17:15 -20:00, śr 18:00 - 20:30, sob, nie 8:15 - 12:15) lub przelewem na rachunek firmy:
  mBank 86 1140 2004 0000 3302 5230 1294. Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej do dnia 5 CZERWCA 2018. 
 • przesłanie do dnia 31.04.2018 szczegółowo wypełnionej karty kwalifikacji na adres : info@hydrostacja.pl
  Oryginał karty kwalifikacji uczestnicy obowiązkowo zabierają na obóz, należy ją przekazać przy autokarze kierownikowi wyjazdu
 • TRZEBA ZABRAĆ: koniecznie kartę kwalifikacji!!!, dobrze przygotowany do sezonu rower, kask rowerowy, zapasową dętkę do roweru o odpowiednim rozmiarze i właściwym wentylu
 • Współpraca ze Stowarzyszeniem Miłośników Czarnej Wody
 • FOTO WSPOMNIENIE