O firmie

Właścicielem  znaku Hydrostacja jest FYRSTA Centrum Sportu i Rekreacji. Działalność pod nazwą FYRSTA rozpoczęliśmy w 2003 roku po wielu latach doświadczeń na arenach sportowych, w branży turystycznej i rekreacyjnej. Serwis HydroStacja udostępniamy Państwu od 2010 roku.

 

Misją zespołu jest zrzeszanie ludzi stawiających na aktywny wypoczynek, promocja sportu, rekreacji
i turystyki wśród wszystkich grup wiekowych oraz promocja ciekawych kulturowo i krajobrazowo zakątków Polski.

 

Dotychczasowe przedsięwzięcia są efektem rozwijania zainteresowań i pasji ludzi zaangażowanych w działalność firmy. Jesteśmy aktywni cały rok. Przygotowane programy realizujemy w gronie doświadczonej i wykwalifikowanej kadry trenerów i instruktorów, którzy nie stoją w miejscu, tylko jak bajkowy bohater Włóczykij, zawsze ciekawi są tego co za następnym zakrętem. Każdego roku doskonalimy się i podnosimy kwalifikacje zawodowe.

 

Główna działalność firmy to organizowane przez nas:

 

 

Propozycje plenerowe Hydrostacji t.j. obozy latem i zimą oraz aktywny wypoczynek dla rodzin, które organizujemy już od lat, to naturalna kontynuacja pasji sportowych oraz zachwytu pięknymi zakątkami naszego Kraju i Europy. Letnie przygody to oczywiście wszystko co związane z wolnością czyli rowery, kajaki, pływanie... Zimą uciekamy w góry na narty i snowboard do najpiękniejszych regionów narciarskich Austrii i Włoch.

 

Wszystkie formy wypoczynku dzieci i młodzieży otrzymują akceptację Kuratora Oświaty.